Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
8 wpisów.
Małgorzata K. napisał/a 17 października 2023 o 10:04
Bardzo dziękuję firmie KALLA za zorganizowanie pogrzemu mojej mamy/ Firma godna polecenia, miła obsługa po prostu profesjonaliśći.
Ewa z rodziną napisał/a 29 kwietnia 2022 o 13:08
Bardzo dużo mnie kosztowało pochowanie mojej mamy. Firma Kalla zorganizowała bardzo cudowną ceremonię i dlatego wiem, ze jeśli nadal będę musiała skorzystać z pomocy firmy to na pewno będzie to firma pogrzebowa Kalla. Pracownicy są bardzo empatyczni i znają się na najdrobniejszych szczegółach.
Katarzyna N. napisał/a 7 września 2021 o 14:05
Dziękuję pracownikom zakładu Kalla za organizację ceremonii pogrzebowej mojego dziadka. Dzięki wam uroczystość miała bardzo podniosły i godny charakter. Zapewniliście odpowiednią oprawę i obsługę, tym samym pomogliście mi w sposób godny pożegnać mojego ukochanego dziadka.
Henryka Romanowska napisał/a 7 września 2021 o 13:55
Z całą moją rodziną chciałabym podziękować za organizację pogrzebu mojej Mamy. Obsługa bardzo profesjonalna i z naprawdę wysoka klasą. Personel pomocny w każdej chwili i każdej sytuacji. Polecam ten zakład każdemu, kto znajdzie się w tej trudnej sytuacji
Damian Buk napisał/a 12 kwietnia 2021 o 16:31
Dziękuję za kompleksową pomoc i organizację pogrzebu mojego brata. W biurze uzyskałem wszystkie informacje, przekazałem swoje oczekiwania, a pracownicy zakładu Kalla zrealizowali wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami. Mogę każdemu polecić ten zakład.
Anna A. napisał/a 16 lutego 2021 o 07:48
Bardzo przyjazny personel i profesjonalna obsługa. Dziękuję całemu personelowi zakładu pogrzebowego Kalla.
Wdzięczna rodzina z Płońska napisał/a 4 stycznia 2021 o 12:25
Z całą moją rodziną chcemy podziękować pracownikom zakładu pogrzebowego Kalla w Płońsku. Wsparcie, które otrzymaliśmy, sprawiło, że było nam wszystkim w tym trudnym dniu trochę łatwiej.
Katarzyna z Płońska napisał/a 27 listopada 2020 o 13:54
Zakład pogrzebowy Kalla nie ma sobie równych. Zorganizowali przepiękny, wzruszający i godny pogrzeb mojej prababci.