Przygotowanie do uroczystości pogrzebowej, jak i sama ceremonia, składają się z wielu pięknych i uroczystych, ale jednocześnie trudnych momentów. Wśród nich kwestia wyboru trumny jest chyba jedną z decyzji i chwil najbardziej delikatnych i bolesnych. Często właśnie w tym momencie rodzina Zmarłego uświadamia sobie bardzo mocno fakt śmierci Bliskiej im Osoby. Jednocześnie – doświadczając bólu – pojawia się pragnienie by po raz ostatni obdarować ukochaną osobę, która odeszła tym, co najpiękniejsze. A ponieważ mówi się, że trumna to niejako ostatnie ziemskie mieszkanie dla ciała Zmarłego, dlatego jego bliscy przykładają tak wielką wagę do właściwego wyboru trumny oraz – w przypadku pogrzebu z kremacją – także urny.

Niejednokrotnie rodzina Zmarłego nie umie dokonać wyboru. Dlatego tak ważne jest, aby w tak delikatnym i bolesnym momencie mogła polegać ona na wyspecjalizowanym personelu, który zapewnia doradztwo oraz pomaga dokonać najwłaściwszego wyboru trumny lub urny oraz innych akcesoriów pogrzebowych.

Dzięki długoletniej współpracy z bezpośrednio z producentami Zakład Pogrzebowy Kalla w Płońsku posiada w ciągłej sprzedaży w bardzo atrakcyjnych cenach różnego rodzaju trumny oraz urny. Znajdziecie u nas Państwo oryginalne wzornictwo, różnorodną kolorystykę, modele tradycyjne i bardzo nowoczesne. Oferujemy trumny renomowanych producentów z Polski, Włoch a także na wzór amerykański. Mogą u nas Państwo znaleźć trumny dębowe, olchowe, sosnowe, bukowe i mahoniowe. Wszystkie wykonane są solidnie i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

W ofercie firmy Kalla znajdują się również urny z drewna dębowego i olchowego, jak również urny ceramiczne w oryginalnych kształtach i kolorach. Ogromnym zainteresowaniem darzą nasi Klienci także niezwykle trwałe urny kamienne z marmuru pejzażowego, piaskowca i alabastru. Posiadamy też urny wykonane z brązu, szkła oraz urny metalowe.