Niezwykle istotnym elementem organizacji i przeprowadzenia uroczystości pogrzebowych jest kwestia transportu Zmarłych. Niejednokrotnie bowiem się zdarza, że śmierć następuje poza zwyczajowym miejscem pobytu i zamieszkania danej osoby. Wtedy należy zapewnić godne warunki przewozu ciała Zmarłego. Aby w sposób bezpieczny i sprawny wykonać krajowy lub międzynarodowy transport Osoby Zmarłej, konieczne jest zatem zwrócenie się do profesjonalnej firmy, która jest w stanie zapewnić bezpieczny, sprawny i godny przewóz, z zachowaniem wszelkich norm i przepisów.

Zakład Pogrzebowy Kalla z Płońska zapewnia transport Zmarłych – zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. Dzięki flocie nowoczesnych karawanów oraz pracy wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców jesteśmy w stanie zająć się z najwyższym profesjonalizmem zarówno wszelkimi kwestiami związanymi z przewozem ciała Zmarłego, jak i jego prochów. Realizujemy transport Zmarłych w Polsce oraz poza jej granicami.

Każde zlecenie na transport Zmarłych traktowane jest przez nas priorytetowo oraz indywidualnie. Zawsze bowiem bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki, które mogą wpłynąć zarówno na ostateczny czas wykonania usługi, jak i na jej koszt. Informujemy Państwa zawsze w sposób przejrzysty i jasny o wszystkich szczegółach usługi transportu, a także dokumentach, które są wymagane w przypadku tego typu działań.

Zakład Pogrzebowy Kalla w Płońsku gwarantuje Państwu wszelką pomoc związaną z formalnościami na każdym etapie naszych działań. Zapewniamy też pełną transparentność informacyjną – co pozwala na spokojne planowanie ceremonii pogrzebowej.

Pod całodobowym numerem telefonu 730-691-550 mogą uzyskać Państwo informacje oraz zgłosić zlecenie transportu Zmarłych.