Wybór formy pochówku – tradycyjny z trumną albo kremacyjny z urną – powinien być indywidualną i autonomiczną decyzją Osoby Zmarłej lub też jego rodziny. W ostatnich latach coraz więcej osób, z różnych względów i powodów, decyduje się na wybór kremacji. Może to być kwestia ekologii, etyki lub indywidualnych przekonań. Kremacja jest procesem, który sprawia, że ciało w przyszłości nie będzie się mineralizować. Ponadto − co często jest brane pod uwagę − prochy można umieścić w niewielkiej urnie i dochować do istniejącego grobu ziemnego. To bardzo duża zaleta, zważywszy na malejącą liczbę miejsc pochówku nie tylko województwie mazowieckim, ale i całej Polsce. Urnę z prochami można też złożyć w kolumbarium lub grobowcu rodzinnym. Na kremację decydują się często – choć nie tylko – rodziny, które zwracają baczną uwagę na aspekt ekonomiczny.
Wychodząc naprzeciw woli Zmarłego i jego rodziny, Zakład Pogrzebowy Kalla w Płońsku, oferuje pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu uroczystości żałobnych z uprzednią kremacją.

Możemy pomóc Państwu we wszystkim, co związane jest z organizacją pochówku z kremacją. Oddajemy do dyspozycji naszych Klientów naszą wiedzę oraz doświadczenie tak, aby móc służyć prawdziwym wsparciem w kompletowaniu dokumentów czy też nadzorowaniu wszystkich etapów uroczystości żałobnych.

Zakład Pogrzebowy Kalla od wielu lat organizuje godne pogrzeby, które są pełne szacunku i profesjonalizmu. Wiemy, jak wiele stresu może kosztować rodzinę Zmarłego organizacja pogrzebu. Dlatego nasi pracownicy przejmują na siebie wszelkie obowiązki związane z kwestiami formalnymi. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pogrzeb został przeprowadzony wzorowo i w zgodzie z oczekiwaniami Bliskich i przyjaciół osoby, która odeszła na zawsze.

Jeśli potrzebują Państwo uzyskać więcej informacji na temat kremacji, zachęcamy do zatelefonowania pod numer 730-691-550, gdzie całodobowo nasz wykwalifikowany pracownik jest gotowy, aby odpowiedzieć na każde Państwa pytanie.