Ostatnie pożegnanie ze Zmarłym to niezwykle ważne chwile, które domagają się odpowiedniej oprawy oraz atmosfery. Zakład Pogrzebowy Kalla w Płońsku wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych osób, które chciałyby pożegnać się z Bliską Osobą bez pośpiechu, w kameralnych warunkach. Kalla posiada bowiem własną kaplicę pogrzebową, która powstała w celu umożliwienia rodzinom i przyjaciołom godnego i spokojnego pożegnania z Bliskim Zmarłym.

Kaplica, którą oferuje Zakład Pogrzebowy Kalla z Płońska to idealne miejsce zwłaszcza wtedy, gdy ceremonia ostatniego pożegnania ma mieć szczególną oprawę, tak pod względem czasu, formy, jak i treści lub gdy członkowie rodziny wolą spotkać się w otoczeniu, które nie jest szpitalem czy domem. Pomieszczenie jest klimatyzowane.

Na życzenie Klienta ostatnie pożegnanie może przeprowadzić osoba postronna, organizująca modlitwę dla zgromadzonej rodziny zmarłego.

W kaplicy pogrzebowej Zakładu Pogrzebowego Kalla z Płońska mogą odbywać się zarówno ceremonie ostatniego pożegnania o charakterze wyznaniowym, jak i świeckim. Za każdym razem kaplica jest przystosowywana do odpowiedniego rodzaju uroczystości poprzez odpowiednie dekoracje: kwiaty, świece czy też zdjęcia Zmarłego.