portfolio kalla

Rodziny osób zmarłych, które organizują uroczystość żałobną, zazwyczaj wiele uwagi oraz czasu poświęcają na informowanie krewnych, przyjaciół i znajomych zarówno o śmierci Bliskiej Osoby, jak i o dacie pogrzebu.

Wychodząc naprzeciw tej potrzebie informacyjnej – Zakład Pogrzebowy Kalla z Nowego Dworu Mazowieckiego daje swoim Klientom możliwość skorzystania z opcji darmowych wirtualnych nekrologów. Jest to funkcjonalność, która pozwala na wygenerowanie oszczędności czasu, środków oraz sił rodziny Zmarłego – będąc jednocześnie dowodem na dostosowanie oferty firmy Kalla do oczekiwań osób, proszących o pomoc w przygotowaniu pogrzebu.

Wirtualne nekrologi, które oferuje nasz zakład pogrzebowy z Nowego Dworu Mazowieckiego, to elektroniczne powiadomienia, zawierające nie tylko informację o zgonie, ale także wiadomość o dacie pogrzebu i dane teleadresowe lokalizacji ceremonii żałobnej. Nekrolog taki jest integralną częścią strony internetowej firmy Kalla – a żadne dane nie są przekazywane do serwisów zewnętrznych.