W rytuałach pogrzebowych kwiaty odgrywają ważną rolę już od bardzo dawnych czasów. Kwiaty w różnych formach podkreślają ważność uroczystości żałobnej oraz pomagają wyrazić uczucia względem Zmarłego. Dlatego ważne jest, aby kompozycje kwiatowe na ceremonie pogrzebowe były przygotowane z dbałością o każdy szczegół, ze znajomością prawideł sztuki florystycznej oraz z prawdziwą pasją.

Zakład Pogrzebowy Kalla z Płońska od 2002 r. posiada własną kwiaciarnię, w której mamy ogromny wybór świeżych, a zarazem niezwykle korzystnych cenowo produktów florystyki pogrzebowej. Wykwalifikowany personel kwiaciarni sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, a codzienne dostawy świeżych kwiatów sprawią że nasze kompozycje, nawet długo po pogrzebie, będą wyglądały niezwykle świeżo.

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego są do Państwa dyspozycji: chętnie doradzą i odpowiedzą na każde pytanie. Przed uroczystościami pogrzebowymi natomiast odbiorą osobiście z kwiaciarni produkty florystyczne i dostarczą je bezpośrednio do kościoła lub kaplicy pożegnalnej.

Wśród form, które Państwu proponujemy na pogrzeb, są m.in. wieńce, wiązanki czy stroiki-pająki. Pełną ofertę znajdziecie Państwo bezpośrednio w siedzibie Zakładu Pogrzebowego Kalla w Płońsku.